Print


  HRA S MĚSTSKÝMI ČÁSTMI


Znáte lesopark, který se rozprostírá mezi městskými částmi Letňany, Kbely a Čakovice? Můžete si tam vyjít na procházku, zaběhat si, zajezdit na inline bruslích, ale můžete také vyzkoušet singletrail na kole. Právě v tomto lesoparku jsme pro všechny zájemce z řad velkých i malých ve spolupráci s florbalovým oddílem BLACK ANGELS připravili venkovní hru.
 
Trasa je zde: https://cutt.ly/Izn5OJY 
 
Tu si můžete zaběhnout jako orientační běh či zajet na kole a soutěžit o ceny, nebo si ji jen projít a užít si pobyt na čerstvém vzduchu spolu s rodinou. Potřebujete s sebou jen chytrý telefon, který rozpoznává QR kódy.
 
Telefony fungující na IOS mají tuto funkci automaticky v sobě. Stačí si ve fotoaparátu najet na QR kód a stránka se vám otevře.

Android odkaz na stažení aplikace do mobilu zde:
 
Možnost vyzkoušet si hru je také v OFFLINE podobě, kdy po přihlášení na mailovou adresu jakub@blackangels.cz pošleme mapu a
návod, jak soutěžit pouze s tužkou a papírem, kdy úkoly rozpošleme postupně přes SMS.

Odhadovaná doba hry je přibližně 90-120 minut.

Důležité také je, aby stanoviště a úkoly byly plněny popořadě (tzn. 1->2->3…). Ze všech odpovědí budou vylosováni výherci hodnotných cen. Soutěž bude zahájena v pondělí 20. března a ukončena 30. dubna. Každý z účastníků má pro splnění jeden pokus a může si trasu projít kdykoliv ve vymezeném termínu.

Nápověda k první indicii:
Začátek naší hry je v Čakovicích. Doporučujeme dojet autobusem na zastávku Ke stadionu – zastávka autobusu číslo 140,158 a 202. Doporučujeme nejet autem, protože trasa hry zde nekončí a proto je lepší tam dojet na kole anebo dojít pěšky. Žádný stadion u zastávky nehledejte, ale vystoupíte u přírodního koupaliště. Hledejte za zastávkou (pokud jste přijeli směrem od Glóbusu) lesík a tam naleznete vylepený první úkol s QR kódem. Po načtení kódu budete muset splnit úkol, na který bude možné využít vždy nápovědu na internetu.
 
Hádanka k dalšímu stanovišti se zobrazuje jako text na konci úkolu (Pozor! zapamatujte si před odesláním, vyfoťte si anebo pošlete zadání až najdete další úkol abyste indicii neztratili a nemuseli se vracet). V tomto kole naší hry vás čeká 12 stanovišť.

Přeji vám příjemný čas strávený na vzduchu s námi s florbalovým oddílem BLACK ANGELS. Čekají na Vás úkoly ze všech městských částí, kterými se společně projdeme včetně otázek na florbalový oddíl.

Každá otázka má u sebe přiloženou nápovědu.

Úkoly pravidelně kontrolujeme a to především jejich správnou polohu a umístění. V případě, že nebudete moci nalézt štítek anebo potřebujete nápovědu s hledáním úkolu (QR kódu), obraťte se přímo na správce soutěže - Kubu Zalubila (737651008) anebo Michala Plecitého (728609038).

Zároveň vás žádáme, pakliže byste viděli někoho či měli zkušenost s tím, že někdo strhává či ničí naši práci, abyste nám dali vědět.

  

../innovaeditor/assets/BA_venkovni_hra.jpg


12-3-2021 14:07             
1 1