Místo konání: Stadion Václava Sajfrta ve Kbelích
Webová stránka: ZDE
Kategorie:
Přidat do kalendáře:

19.5. od 17:00 Vás zveme na kbelský fotbalový stadion, kde se kbelští fotbalisté střetnou s druhým týmem tabulky Prague Raptors. V případě výhry si mohou zajistit postup do Pražského přeboru. V průběhu utkání Vás čeká i bohatý doprovodný program.

V neděli čeká kbelský fotbal velká sláva, přípravy na utkání již nějaký čas probíhají a bohatý program mají připravený primárně pro děti. Od 16:00 bude otevřena fanouškovská fanzóna, kde si děti mohou zasoutěžit o zajímavé ceny, nechat si namalovat na obličej trikoloru Spartaku Kbely nebo být součástí dětského kotle, který žene kbelské borce v domácích zápasech za vítězstvím. Na své si přijdou i maminky, které v rámci akce “Vem mámu na fotbal “ budou u vstupu obdarovány. Nezapomeňte si i zakoupit zápasový magazín, který již tradičně Vás může o poločasové přestávce dostat na hrací plochu, kde si budete moci vyzvednout cenu od partnera utkání.

Nenechte si ujít skvělou atmosféru vedenou hlasatelem Martinem Křížem a sportovní náboj od první minuty. V neděli 19.5. od 17:00 (fanzóna od 16:00) na Stadionu Václava Sajfrta ve Kbelích.