Základní informace

Datum konání:
Čas konání:
Webová stránka: ZDE
Kategorie:
Přidat do kalendáře:

chtěli bychom Vás informovat, že i na letošní léto chystáme řadu opatření, která jsou nezbytná pro to, abychom připravili svá zařízení na novou topnou sezónu. To se bohužel neobejde bez odstávek dodávky teplé vody, které se dotknou i některých obyvatel Vaší městské části.

V souladu s Energetickým zákonem č. 458/2000 Sb., §76, odst. 4, bod c) musíme pro některá odběrná místa přistoupit k přerušení dodávky tepelné energie pro ohřev teplé vody, abychom mohli provést plánované opravy a údržbu. Všechny naše odběratele dopředu obesíláme formou samostatných dopisů, abychom je o odstávkách včas informovali. Budeme rádi, pokud níže uvedené informace budete moci zveřejnit i na webových stránkách Vaší městské části, včetně odkazu na naše webové stránky www.ptas.cz. Na této adrese bude vždy možné najít detailní a aktualizované informace o všech letních odstávkách. Pro informace je také možné volat na naši zákaznickou linku.
Upozorňujeme, že se jedná o základní přehled plánovaných odstávek, v jednotlivých částech uvedených lokalit mohou probíhat také individuální odstávky v odlišných termínech.
Omlouváme se našim zákazníkům a obyvatelům Vaší městské části za dočasné snížení komfortu, děláme vše pro to, aby tato opatření byla našimi zákazníky přijata s pochopením.

Přehled lokalit a termíny letních odstávek ve Vaší městské části:
Čakovice 13.-19. 7. a 19.-23. 8.
Kbely 13.-19. 7.

2024_06_11_PT_letni_odstavky_2024.pdf

Ilustrační obrázek, text v článku