Datum konání:
Čas konání:
Místo konání: ODJEZD ze Kbel od Lidového domu – parkoviště v ulici Bakovská – na místě bývalé hasičárny. Návrat tamtéž okolo 21:00 hodin.
Vstupné: 590,-/osoba
Webová stránka: ZDE
Kategorie:
Přidat do kalendáře:

KRC COBYDUP POŘÁDÁ JEDNODENNÍ ZÁJEZD

VÁNOČNÍ TRH V LIPSKU

Termín: sobota 10. prosince 2022
Odjezd ze Kbel: ráno 6:15 hodin – SRAZ U AUTOBUSU v 6:00 hod
Cena: Kč 580,- / osoba
Rezervace a platba předem nutná nejpozději do 5. 12. 2022!
na adrese centrum@krc-cobydup.cz

Pokud patříte k těm, kteří nepropadají předvánočnímu shánění dárků a úklidu svých domovů (nebo již vše máte přichystáno), ale raději preferujete skutečnou vánoční atmosféru, navštivte s námi jedny z největších a nejkrásnějších adventních trhů v Německu. Stejně jako před 500 lety se i dnes lipské vánoční trhy odehrávají v historických kulisách centra města. Prostřednictvím 250 originálně nazdobených stánků dostojí lipské vánoční trhy svému věhlasu. Proslulé lipské pasáže, průchozí dvory a nákupní domy představují nákupní ráj a jsou místem, kde se snoubí umění a kultura v jeden architektonický klenot. Před Starou radnicí se odehrávají jedny z největších a nejstarších vánočních trhů, které bývají zahájeny slavnostním ceremoniálem. Ochutnáte typické vánoční laskominy jako čerstvě rozpečené preclíky, proslulé polčnické perníčky, svařené víno, meruňkový punč nebo speciální vánoční bowli.

Program zájezdu:
Odjezd v ranních hodinách
Průvodcovské služby – informace o historii a významu města a další….
Individuálně návštěva vánočních trhů a ochutnávka místních specialit
Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám sdělíme na místě
K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 osob, pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.
Změna programu vyhrazena – akce se bude řídit platnými protiepidemickými opatřeními

Kulturní a rodinné centrum CoByDup – Toužimská 244/42, 190 00 Praha 9 – Kbely
email: info@krc-cobydup.cz