Základní informace

Datum konání:
Čas konání:
Kategorie:
Přidat do kalendáře:

Vážený pane starosto,
chtěli bychom Vás informovat, že i na letošní léto chystáme řadu opatření, v rámci kterých chceme připravit svá zařízení na novou topnou sezónu. To se bohužel neobejde bez odstávek dodávky teplé vody, které se dotknou i některých obyvatel Vaší městské části.

V souladu s Energetickým zákonem č. 458/2000 Sb., §76, odst. 4, bod c) musíme pro některá odběrná místa přistoupit k přerušení dodávky tepelné energie pro ohřev teplé vody, abychom mohli provést plánované opravy a údržbu. Všechny naše odběratele dopředu obesíláme formou samostatných dopisů, abychom je o odstávkách včas informovali. Budeme rádi, pokud níže uvedené informace budete moci zveřejnit i na webových stránkách Vaší městské části, včetně odkazu na naše webové stránky www.ptas.cz. Na této adrese bude vždy možné najít detailní a aktualizované informace o všech letních odstávkách. Pro informace je také možné volat na naši zákaznickou linku.

Upozorňujeme, že se jedná pouze o základní přehled plánovaných odstávek, v jednotlivých částech uvedených lokalit mohou probíhat také individuální odstávky v odlišných termínech.
Omlouváme se našim zákazníkům a obyvatelům Vaší městské části za dočasné snížení komfortu, děláme vše pro to, aby tato opatření byla našimi zákazníky přijata s pochopením.

Přehled lokalit a termíny letních odstávek ve Vaší MČ:

Kbely 8.-14. 7.

Pražská teplárenská – Informace o letních odstávkách pro rok 2021