Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.
Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům – toto není diskusní server.
Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.
Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.

 

Čas a datum : 12. říjen – 2021- 14:34
Jméno : Ladislav
Dobrý den. Vzhledem k rekonstrukci ulice u školy a jejímu uzavření a objížďkou přes ulici Polaneckého jezdila včera část automobilů přes přilehlé ulice v zástavbě kbel i když do nich je zákaz vjezdu.(Konkrétně ulice Mohelnická, Svijanská a Benecká) a dále na Čakovice a Kbely. Bylo by dobré provést nějakou kontrolu od MP projíždějících aut.

Odpověď: [ zaslal Radek Čermák, 10/12/21 15:00 ]
Vážený pane Ladislave,
městská policie od prvního dne provádí namátkovou kontrolu, neboť je jasné, že je třeba zajistit bezpečnost chodců. Víme o tom, že dnes určitě MP kontrolovala v lokalitě Ledečská-Mohelnická. Rovněž naši pracovníci průběžně kontrolují zákaz vjezdu do lokality. Městská policie tam ale bohužel nemůže stát nepřetržitě.
S pozdravem Radek Čermák
referent oddělení dopravy

Čas a datum : 7. říjen – 2021- 17:13
Jméno : Jana
Dobrý den, chci se zeptat, jak to vypadá s dokončením rekonstrukce zdravotního střediska. Původně se psalo, že má být hotová cca v září-říjnu 2021.
Děkuji za odpověď.
Jana K.

Odpověď: [ zaslal Monika Havelková, 10/08/21 10:54 ]

Prodleva dokončení rekonstrukce a nástavby zdravotního střediska MČ velice trápí a Rada se opakovaně touto situací zabývá. Během prázdnin se objevila velmi závažná komplikace, a to absence základové desky pod celou jednou částí zdravotního střediska, kde byly v přízemí praktičtí lékaři, dětská lékařka a kanceláře našeho úřadu, včetně chodeb a zázemí. Dokonce i rozvody tepla byly položeny jen tak v hlíně. O termínu dokončení rekonstrukce zdravotního střediska budeme informovat.
Monika Havelková

Čas a datum : 27. září – 2021- 09:39
Jméno : Renata Beranova
Dobrý den,v sobotu 25.9.2021,syn stratil detske dioptrické brýle(modré nožičky a na konci modré gumové zarážky,na jedné straně obrazek spidermana) ve Kbelich,v okoli parkoviště u Zdravotního střediska v ul.Zeleznobrodska.
V případě nálezu volejte na tel.cislo 728 617 609.
Děkuji Beranova

Čas a datum : 20. září – 2021- 20:10
Jméno : Radka
Dobrý den.chtěla jsem poprosit.zda by nešla trochu opravit veřejná knihovnička na Bakovské(nejdou zavírat dvířka) a přidat jednu polici?Je to úžasný nápad.knihovnu je vidět lidé využívají a je škoda.že se nevejde více knih.

Děkuji moc Radka.

Odpověď: [ zaslal Mgr. Martin Hrubčík, MBA, 09/21/21 13:21  ]
Vážená paní Radko,
děkuji za uznání. Aktuálně je v přípravě rozšíření počtu knihovniček v rámci MČ Praha 19. Oprava Vámi zmíněné knihovničky je již zadána a dle mých informací proběhne v řádu dní.
Mgr. Martin Hrubčík, MBA
Bezpečnostní ředitel