21. 2. 2022

Regionální internetová televize Kbely TV vznikla původně z amatérského kroužku fungujícího při Nízkoprahovém centru aktivit MČ Praha 19 (dnes Hangár 19). Ostrý provoz byl spuštěn v únoru 2014, kdy amatérský youtubový kanál získal postupně jasný koncept, grafiku  a celý projekt se přerodil v internetovou televizi provozovanou přímo Městskou částí Praha 19.
Hlavním cílem je a zůstává informovat zejména kbelskou veřejnost o dění v Městské části Praha 19. Základem obsahu jsou video reportáže o délce cca 2 minut, které mají zpravodajský charakter, umístěné na webu www.kbely.tv, internetové streamovací službě Youtube a sekundárně také na webu MČ Praha 19 a Facebooku.

O Životě je pravidelný seriál interview jeden na jednoho se zajímavými hosty nejen ze Kbel, kteří prostě mají co říct. Každý čtvrtek se Vám něm představí zajímaví Kbeláci, ale třeba i známé osobnosti nejen ze Kbel. Moderuje Martin Hrubčík z Hangáru 19. Pořad vzniká ve spolupráci Kbely TV a rodinného centra Hangár 19 s podporou radnice MČ Praha 19. Každý čtvrtek vychází nový díl s novým hostem.

Ilustrační obrázek

Kbelská tulačka – v našem seriálu o historii Kbel Vás bude zajímavými místy kbelské historie provázet kbelská tulačka Bára.

Ilustrační obrázek

Reportáže Kbely TV týkající se cyklotras a cyklodopravy.

Ilustrační obrázek

Kbelské spolky a organizace

Ilustrační obrázek

Videa týkající se kbelských seniorů z produkce Kbely TV.

Ilustrační obrázek

Svět dětí ve Kbelích

Ilustrační obrázek