7. 3. 2022

Společnost Renturi se rozhodla pro aktivní zapojení v rámci pomoci lidem, kteří jsou zasaženi válečným konfiktem na Ukrajině, a to otevřením ordinace se zaměřením na všeobecné lékařství a preventivní lékařskou péči. Všem lidem, kteří prchají před válkou, pomůžeme s pokrytím nákladů a zajištěním základní lékařské pomoci.

V ordinaci bude přítomen praktický lékař a zdravotní sestra, kteří budou připraveni řešit akutní zdravotní potíže a bolestivé stavy. Rovněž bude poskytován o poradenství v rámci následné zdravotnické péče.

Tato ordinace bude otevřená od 07. 03. 2022 v objektu Polikliniky Jarov na adrese Koněvova 2427/205, Praha3–Žižkov, 13000.

Objednání je možné provést telefonicky na čísle +420 736 779 080 nebo emailem na adrese doktor.ua@renturi.cz. Návštěva ordinace však není touto objednávkou podmíněna, lze se tedy dostavit i bez objednávky. Ordinační doba bude zveřejněna na webových stránkách společnosti Renturi.

Společnost Renturi je jedním z největších nestátních poskytovatelů pracovního lékařství v České republice. Poskytování pomoci tedy považujeme za samozřejmost, které se budeme společně s partnery dále věnovat, stejně tak jako rozšiřování a edukaci celého našeho týmu profesionálních odborníků se všemi příslušnými atestacemi a praktickými zkušenostmi. Jakékoliv dotazy, které jsou spojeny s otevřením a provozováním této ordinace, velmi ráda zodpovím na emailové adrese piwkova@renturi.cz.

S úctou

Bc. Kateřina Piwková, DiS.

Výkonná ředitelka Renturi s.r.o

Tisková zpráva společnosti Renturi ke stažení zde.

Pro zobrazení na portále klikněte ZDE.

Ilustrační obrázek